AnonymousVideo

Türkçe - Kedistan # Diğer siteler # Web’de

Zehra Doğan’ın eserleri Avrupa turuna başlıyor - Gazeteci ve sanatçı Zehra Doğan’ın elliden fazla hiç görülmemiş eseri Avrupa turnesine Fransa’nın iki ayrı kentinde (...)

Hasankeyf’te Bir Mavi Gökkuzgun: Meryem Merlan - Hikayemiz odur ki, gökkuzgun kuşunun yarenliğinde, Hasankeyf’te Dicle’nin gündüz ve gecelerine sevdalı mavi saçlı, mavi (...)

Zehra Doğan’a mektup n°40 - Zehra’m, Dün gece bazı resimlerinin elinden gittiğini öğrendim. Üzülme! İşinin en değerli bölümü, aslında onları düşündüğün, (...)

Yedik içtik de, peki bokumuzu ne yapacağız? - Bugün 19 Kasım “Dünya Tuvalet Günü”. Günün anlam ve önemine ithafen, doğada yaşam deneyimlerimizden… Yedik içtik de peki (...)

Hambach ormanı kömür değil yaşam alanı - Hambacher Forst Hambach Ormanı, Kuzey Rhine-Westphalia, Batı Almanya, Köln ve Aachen arasında yer almakta. Yaklaşık 12 (...)

Sanatçı Ai Weiwei’den Zehra Doğan’a destek mektubu - Ünlü çinli sanatçı ve aktivist Ai Weiwei Zehra Doğan’a destek mektubu yolladı. Mektup Uluslararası Yazarlar Birliği’nin (...)

Suruç katliamın 3. duruşması 13 Kasım’da Urfa Hilvan’da - 15“Yüzünü Kürd halkına çeviren onlara destek olmayı düşünen herkese bir ders vermek istediler.” Suriye’deki savaşta yerle bir (...)

Zehra Doğan’a İsviçre’den ödül : “Freethinker Prize” - İsviçreli Frei Denken, “Özgür Düşünce” kuruluşu iki yılda bir verilen “Freethinker Prize” ödülünü, 2017’de gazeteci ve sanatçı (...)

Zehra resimleriye hatırlatıyor: JİNHA kapanalı bir yıl oldu! - Zehra Doğan Mart 2012’de sadece kadınlardan oluşan JİN Haber Ajansı’nın kurucularından biri olmuştu. JİNHA, 29 Ekim 2016 (...)

Belediyecilik ve siyasetin kadınlaştırılması - “Örneğin Kürt Hareketi bu anlamda ileri bir düzeydedir: Bütün liderlik pozisyonlarında hem erkek hem kadın vardır. Bu hem (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

FEMEN “İnsan hakları katili Erdoğan”

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)

ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ