AnonymousVideo

Türkçe - Kedistan # Diğer siteler # Web’de

Kedistan - Türkçe video, röportaj ve yazılar.


Zehra Doğan Bansky ile New York’ta - Zehra Doğan “Street Art” sanatçısı Bansky’nin fırçası ile New York’ta yüzünü gösterdi. Böylece dayanışmanın “kelebek etkisi” (...)

Bir “Tek tip elbise” hikayesi • Uslanmayanlar - Vicdanıma mühürlü hapislik yıllarımın anıları, bana bugün o yıllarda yaşadığım bir anıyı hatırlattı. O yılları yaşayanlar (...)

8 Mart Brüksel • İran Konsolosluğu önünde protesto - 1 Şubat 1979 tarihinden sonra İran molla rejiminin etkisi altında değişime uğruyordu. Aynı tarihler de Humeyni’nin (...)

Savaşa hayır! Şimdi vicdani ret zamanı! - Avrupa’da yaşayan Türkiye ve Kürdistanlı vicdani retçilerin tüm halklara çağrısı. Bu metni siz de imzalayabilirsiniz. (...)

Mülteciler • Neden bazı insanlar yeraltında yaşar? - 2016 yılında bir mülteci olarak Avrupa’ya geldiğimden beri, yani 3 Ocak 2017 tarihinden bu yana, mülteci prosedürleri ve (...)

Kayıpların Ardından • Abdurrahman Çoşkun - O çocukken de hep korkardı. Bir penceresi olan doğduğu odada zaman geçirmeyi ve yaz akşamlarında evin damında kurulan (...)

Türkiye – Efrin • Militarizm öldürür - Tayyip Erdoğan askeri kıyafetler giydirilmiş kız çocuğunu sahnede yanına alarak Maraş’ta dün yaptığı konuşmada; “İşte (...)

Mültecilik • Eşitlenme Korkusu - Eşitlik yasalarında eşitsizlik gizlidir. Devletin yasalarında faşizm gizlidir. “Eşitlik”! Hangi coğrafyada doğmuş olsak (...)

Diren • Bir trans kadın neden ölüme yatar? - Bir insan neden ölüme yatar? Günlerdir ölüm, öldürme ve ölüm orucu kelimeleri çok duydum ve bu kelimeyi sürekli beynime (...)

Ekokırıma karşı tek yol ekolojik direniş - Uygar insan yeryüzünde uygun adım yürüyüşe geçti ve ayağının değdiği her yerde bir çöl bıraktı. Eko sistemin geldiği son (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)


Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer