AnonymousVideo

Türkçe - Kedistan # Web’de

Kedistan - Türkçe video, röportaj ve yazılar.


Zehra Doğan • Zindanda bir yıl : Yaratmak direnmektir - “Zindanları kalemim ve fırçamla yıkacağımı biliyorum !” Zehra Doğan, 2016’da Mardin cezaevinden JIHNA’ya yazdığı mektupta (...)

Zehra Doğan • Röportaj 4 | Kürt kadınları ortak mücadelede - Zehra Doğan’ın bu röportaj serisi 3 mart 2015 tarihinden itibaren dört bölüm halinde JINHA tarafından yayınlandı. Aynı yıl (...)

ZAD’da neler olduğunu anlamak için… - Uzaktan, ZAD’da neler olduğunun tam olarak izlenip hakkettiği şekilde anlaşılmasında zorluklar yaşandığını gözlemleyen (...)

Zehra Doğan • Röportaj 3 | Ezidi kadınlar öz savunma kurdu - Zehra Doğan’ın bu röportaj serisi 3 mart 2015 tarihinden itibaren dört bölüm halinde JINHA tarafından yayınlandı. Aynı yıl (...)

Zehra Doğan • Röportaj 2 | Şengalli kadınlar canlı bomba eyleminde kullanılacak - Zehra Doğan’ın bu röportaj serisi 3 mart 2015 tarihinden itibaren dört bölüm halinde JINHA tarafından yayınlandı. Aynı yıl (...)

Zehra Doğan • Röportaj 1 | Ezidi kadınların çığlığı - Zehra Doğan’ın bu röportaj serisi 3 mart 2015 tarihinden itibaren dört bölüm halinde JINHA tarafından yayınlandı. Aynı yıl (...)

Paris • Tolbiac tahliyesinde ağır yaralan direnişçi nerede? - Paris’te 26 Mart’tan beri işgal edilen, “Tolbiac Özgür Komünü” olarak isimlendirilen ve bir süredir devam eden üniversite (...)

Sadık Çelik • ZAD barikatlarından notlar | 3 - Notre Dame des Landes havaalanı projesinin iptali ardından, ZAD otonom alanını tahliye etmek isteyen kolluk kuvvetleri (...)

Sadık Çelik • ZAD barikatlarından notlar | 2 - Notre Dame des Landes havaalanı projesinin iptali ardından, ZAD otonom alanını tahliye etmek isteyen kolluk kuvvetleri (...)

Sadık Çelik • ZAD barikatlarından notlar | 1 - Notre Dame des Landes havaalanı projesinin iptali ardından, ZAD otonom alanını tahliye etmek isteyen kolluk kuvvetleri (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer