Sendika.Org Emek Hareketinin Gündemi # Web’de

Kapitalist dünya “işçi sınıfı öldü” çığlıkları arasında “tarihin sonu”nu ilan ederken, sendika.org “merhaba proletarya” deyip neoliberal akıntıya karşı kürek çekerek yayın hayatına başlamıştı.

Şimdiyse artık dediklerinde haklı çıkmanın gururu ve yeni görevinin bilinciyle kapıyı gümbür gümbür çalan güvencesiz işçiler hareketinin, yoksul halkın hak mücadelelerinin, tüm dünyayı saran halk isyanlarının, yeni sömürgelerden gelişmiş kapitalist ülkelere doğum sancılarını hissettiğimiz 21.yüzyıl sosyalizminin sesi, ulağı, militanı olarak yoluna devam ediyor.

60 yıllık Başarı Tekstil şirketinden konkordato başvurusu

Denizli’de 60 yıl önce kurulan, 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan ve 250’den fazla satış noktası bulunan Başarı Tekstil şirketi, ekonomik kriz nedeniyle konkordato başvurusu (...)

19 Eylül
Sessiz sedasız zam: İstanbul’da simit 1,75 lira oldu

İstanbul Simitçiler Odası, hammadde maliyetlerinin artmasını gerekçe göstererek simit fiyatlarına yaptı, 1,50 lira olan simit 1,75 liraya yükseldi

19 Eylül
THY Kargo’dan gönderim ücretlerine %81 zam

THY, uçak kargo gönderim ücretine %81 + %18 KDV zammı yaptı. Kilogram birim ücreti 2 TL+%18 KDV oldu

19 Eylül
DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu: Tutuklanan 3. Havalimanı işçileri derhal serbest bırakılmalı!

3. Havalimanı işçileri için açıklama yapan DİSK Genel Başkan Arzu Çerkezoğlu "Köle değiliz” çığlığının işçi sınıfının tamamının çığlığı haline geldiğini söyleyerek tutuklanan işçilerin derhal (...)

19 Eylül
Sel Yayıncılık’tan Giriş Kitaplığı: Kavramla, akımla, düşünürle yeniden hemhal olmak isteyenlere…

Sel Yayıncılık Feminizm, Dünya Tarihi ve Sosyal Teori kitaplarından oluşan Giriş Kitaplığı dizisini okurla buluşturmaya hazırlanıyor

19 Eylül
Nusra gözetiminde İdlip’e giden NTV muhabiri: “Dünyaya kendilerini anlatmaya çalışıyorlar”

Türkiye’nin, “Nusra’nın günceli hali” olarak kabul ederek “terör listesi”ne aldığı Heyet-i Tahrir’uş Şam’ın (HTŞ) izni ve gözetiminde İdlip’te 10 gün geçiren NTV muhabirinden ekrandaki (...)

19 Eylül
HDP milletvekilleri ve DİSK, tutuklanan 3. Havalimanı işçileri için Metris Cezaevi önündeydi

HDP milletvekilleri ve DİSK Yönetim Kurulu üyesi Kemal Saygılı, insanca yaşama talebiyle yaptıkları eylem gerekçe gösterilerek tutuklanan 3. Havalimanı işçileri için Metris Cezaevi (...)

19 Eylül
Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu’ndan Karaağız’daki santral için görüş: Bu bölgeye dokunulamaz

Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Karaağız Köyü’nde yapılması planlanan biyokütle enerji santralinin uygun olmadığı yönünde görüş bildirdi

19 Eylül
Kore zirvesinden anlaşma çıktı: Liderler, savaşın bittiğini ilan etti ve ‘barış diyarı’ sözü verdi

KDHC ve Güney Kore liderlerinin üçüncü zirvesinden füze tesislerin kapatılması ve yarımadanın silahsızlandırılarak bir “barış diyarı” haline getirilmesi kararı çıktı. Resmi açıklamada (...)

19 Eylül
Kadın Meclisleri’nden broşür: Çocuk istismarını önlemenin adım adım yolları

Kadın Meclisleri çocuk istiasmarını önlemenin yollarının adım adım anlatıldığı bir broşür yayımladı

19 Eylül
RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack - Gerçekler gün yüzüne çıktığında

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku NordVPN Fermer