Sendika.Org Emek Hareketinin Gündemi # Web’de

Kapitalist dünya “işçi sınıfı öldü” çığlıkları arasında “tarihin sonu”nu ilan ederken, sendika.org “merhaba proletarya” deyip neoliberal akıntıya karşı kürek çekerek yayın hayatına başlamıştı.

Şimdiyse artık dediklerinde haklı çıkmanın gururu ve yeni görevinin bilinciyle kapıyı gümbür gümbür çalan güvencesiz işçiler hareketinin, yoksul halkın hak mücadelelerinin, tüm dünyayı saran halk isyanlarının, yeni sömürgelerden gelişmiş kapitalist ülkelere doğum sancılarını hissettiğimiz 21.yüzyıl sosyalizminin sesi, ulağı, militanı olarak yoluna devam ediyor.


Adana’da 8 işçi gazdan zehirlenerek hastaneye kaldırıldı
Adana'da Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikada 8 işçi gazdan zehirlendi
18 Temmuz

Baraka’dan “Bağımsız Kıbrıs” için açık çağrı
Baraka Kültür Merkezi, 14 Ağustos'ta düzenlenecek "Bağımsız Kıbrıs" eyleminin organizasyonu için örgütlere açık çağrı yaptı
18 Temmuz

Direnme hakkımız saklıdır – Ali Ergin Demirhan
Faşizmin iktidara kimi zaman seçimle geldiğini ama hiçbir seçim sonucunun faşizmi meşrulaştırmayacağını ve faşizme karşı mücadelenin bir sonraki seçim gününü beklemeyeceğini not etmek gerekir. Halkın gayri (...)
18 Temmuz

Beyaz yakalılar, Ahmet Öncül için Garanti Bankası önünde: ”Çalışırken ölmek istemiyoruz”
Plaza Eylem Platformu, finans işkolunda çalışma koşulları nedeniyle yaşamını yitiren çalışma arkadaşları için bu kez Garanti Bankası önündeydi
18 Temmuz

KESK Haber-Sen: TRT fiilen kamu şirketi oldu, kadrolaşma harekâtı ise sürüyor
KESK Haber-Sen, TRT’nin deneyimli, bilgili, birikimli yayıncılarını Kurumdan uzaklaştırmak için AKP'nin 10 yılda üçüncü emekliliğe teşvik düzenlemesini yaptığını (...)
18 Temmuz

TTB: Çocuk gebeliklerin bildirimi zorunludur
TTB, tüm hekim ve sağlık çalışanlarını çocuk istismarı konusunda duyarlı olmaya çağırarak çocuk gebeliklerin ihbar edilmesinin zorunlu olduğunu hatırlattı
18 Temmuz

Trump’ın serbest bırakılmasını istediği ABD’li rahibin tutukluluğunun devamına karar verildi
Trump’ın, Türkiye’den serbest bırakılmasını talep ettiği Rahip Andrew Brunson’ın, terör örgütleriyle işbirliği ve casusluk suçlarıyla yargılandığı davada tutukluluğunun devamına karar (...)
18 Temmuz

Çerkezoğlu: SGK, Sayıştay denetiminden çıkarılamaz
DİSK Yönetim Kurulu, devlet bütçesinin yarısına ulaşan SGK bütçesinin Sayıştay denetiminden neden rahatsız olunduğunu sordu
18 Temmuz

Ordu’da köprü üzerinden kamyon geçerken köprü çöktü, yetkililer sessiz
Ordu'da köprü üzerinden kamyon geçerken çöktü. AKP'li Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın olaya ilişkin hiçbir açıklama yapmaması dikkat çekti
18 Temmuz

CHP’li Çakırözer iptal edilen Milli Kütüphane Kuruluş Kanunu’nu Meclis’e taşıdı
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 703 Sayılı KHK ile Milli Kütüphane Kuruluş Kanunu'nun iptal edilmesini Meclis gündemine taşıdı
18 Temmuz

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer