AnonymousVideo

ÖGİ - Özgür Gazeteciler İnisiyatifi # Diğer siteler # Web’de

1-Ocak- 30 Haziran 2017 hak ihlalleri Haziran * 5 gazeteci gözaltına alındı. *4 gazeteci tutuklandı. *24 gazeteci hakkında dava açıldı. *10 gazeteci (...)

In Turkey, 172 journalists are in prison. Turkey has turned into a country that is a prison for journalists. In Turkey, 172 journalists are in prison. Since (...)

Türkiye’de 173 gazeteci cezaevinde TUTUKLU VE HÜKÜMLÜ GAZETECİLERİN LİSTESİ *1- Abdulkadir Turay, Dicle Haber Ajansı (DİHA) Muhabiri Mardin E Tipi Kapalı (...)

Rojnameger Zehra Dogan hat girtin Rojnameger Zehra Dogan li ser rêya Mêrdîn Amedê hat binçavkirin. Ji ber ku cezayê Dogan hatibû erêkirin ew şandin (...)

Gazeteci Türfent 13 ay sonra mahkemeye çıkıyor | Yüksekova’da sokağa çıkma yasakları döneminde yaptığı haberler nedeniyle 13 ay önce tutuklanan gazeteci Nedim Türfent (...)

Initiative of Free Journalists Report on Violations of Press Rights for the First Six Months of 2017 Developments in Turkey are not encouraging. Every day one or more democratic rights are trampled or ignored. Sites (...)

Mısır’da muhalefet ‘yasak’: 60’tan fazla internet sitesine erişim engellendi Mısır’da Mayıs ayının sonundan itibaren erişimi engellenen internet sitesi ve servis sağlayıcısı sayısı 62’ye yükseldi. (...)

Türkiye’de 171 gazeteci tutuklu TUTUKLU VE HÜKÜMLÜ GAZETECİLERİN LİSTESİ *1- Abdulkadir Turay, Dicle Haber Ajansı (DİHA) Muhabiri Mardin E Tipi Kapalı (...)

Türkiye’deki tutuklu gazetecilerin yüzleri Pariste çizildi Türkiye’deki tutuklu gazetecilerin yüzleri Paris sokaklarında Sınır Tanımayan Gazeteciler’in desteğiyle Türkiye’deki (...)

TGC’den açıklama Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu açıklama yaparak Sözcü Gazetesi’nin çalışanlarının tutuklanmalarının (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)

ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne kadar (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ