AnonymousVideo

Nuriye Gülmen - Semih Özakça # Diğer siteler # Web’de

Aydınlardan açıklama: Yaşatmak istiyoruz, Nuriye ve Semih işlerine iade edilsin “İfade özgürlüğünün engellenmesine, zorla müdahale tehdidine, savunma hakkının gaspına karşı; yaşatmak istiyoruz” Aralarında (...)

Nuriye ve Semih için yürüdüler Çanakkale?de bulunan demokratik kurumlar ve emek örgütleri, işleri için 250 gündür açlık grevinde olan Nuriye Gülmen ve (...)

Turquie : la résistance de Nuriye et Semih Nuriye Gülmen et Semih Ozakça poursuivent, malgré la menace de mort, une grève de la faim et ce depuis le 9 mars. Ils (...)

Gardiyanlar Nuriye Gülmen’i ‘Öldün mü, yaşıyor musun’ diye kontrol ediyor: Artık yürüyemiyorlar Gardiyanların Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’yı “Öldün mü, yaşıyor musun” diye kontrol ettiği ortaya çıktı. Açlık grevinin 127. (...)

Açlık grevindeki Özakça’nın eşi: Doktor kontrolü yok, ciddi kas yıkımı söz konusu İşine dönme talebiyle yaklaşık üç aydır akademisyen Nuriye Gülmen’le birlikte açlık grevinde olan öğretmen Semih Özakça’nın (...)

NURİYE VE SEMİHİN TALEPLERİ KABUL EDİLSİN OHAL , KHK LAR KALDIRILSIN “…Bu zindan.. bu kırgın.. bu can pazarı.. Macera değil. Yaşamak…sade “yaşamak” Yosun solucan harcıdır… “ NURİYE VE SEMİHİN (...)

Sans titre Avrupa Konseyi, Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın serbest bırakılması çağrısında bulundu. Avrupa Konseyi Genel Sekreteri (...)

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için 111 isimden çağrı Aydınlar, sanatçılar, milletvekilleri ve insan hakları savunucuları, KHK ile atıldıkları işlerine geri dönebilmek için 111 (...)

Nuriye Gülmen hücresini çizdi: Çok tatlı oldu bence İhraç edildikleri işlerine dönmek için öğretmen Semih Özakça’yla başlattıkları açlık grevinin 76’ıncı gününde tutuklanan (...)

Nuriye Gülmen ve Semih Özakça açlık grevinin 100’üncü gününde: Kalp yetmezliği başladı Kanun hükmünde kararname ile işlerinden olan akademisyen Nuriye Gülmen ve ilkokul öğretmeni Semih Özakça açlık grevinin (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)

ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne kadar (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ