AnonymousVideo

Nuriye Gülmen - Semih Özakça # Diğer siteler # Web’de

120 Üniversite Profesöründen Nuriye Semih Mektubu - Belçika’da 120 Üniversite profesörü ortak bir mektup ile Nuriye ve Semih’e desteklerini sundular. KUL Üniversitesinden (...)

DİRENİŞİMİZİN 447 GÜNÜ GÜNCESİ - DİRENİŞİMİZİN 447 GÜNÜ GÜNCESİ BEN UNUTMAYACAĞIM SEN DE UNUTMA BUGÜNLERİ Saat 18.00. Sanıyorsunuz ki “işimizi geri istiyoruz” (...)

Nuriye Gülmen’e tahliye, Semih Özakça’ya beraat kararı - KHK ile atıldığı işine geri dönebilmek için 268 gündür açlık grevinde olan Nuriye Gülmen ile Semih Özakça’nın yargılandığı (...)

Aydınlardan açıklama: Yaşatmak istiyoruz, Nuriye ve Semih işlerine iade edilsin - “İfade özgürlüğünün engellenmesine, zorla müdahale tehdidine, savunma hakkının gaspına karşı; yaşatmak istiyoruz” Aralarında (...)

Nuriye ve Semih için yürüdüler - Çanakkale?de bulunan demokratik kurumlar ve emek örgütleri, işleri için 250 gündür açlık grevinde olan Nuriye Gülmen ve (...)

Turquie : la résistance de Nuriye et Semih - Nuriye Gülmen et Semih Ozakça poursuivent, malgré la menace de mort, une grève de la faim et ce depuis le 9 mars. Ils (...)

Gardiyanlar Nuriye Gülmen’i ‘Öldün mü, yaşıyor musun’ diye kontrol ediyor: Artık yürüyemiyorlar - Gardiyanların Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’yı “Öldün mü, yaşıyor musun” diye kontrol ettiği ortaya çıktı. Açlık grevinin 127. (...)

Açlık grevindeki Özakça’nın eşi: Doktor kontrolü yok, ciddi kas yıkımı söz konusu - İşine dönme talebiyle yaklaşık üç aydır akademisyen Nuriye Gülmen’le birlikte açlık grevinde olan öğretmen Semih Özakça’nın (...)

NURİYE VE SEMİHİN TALEPLERİ KABUL EDİLSİN OHAL , KHK LAR KALDIRILSIN - “…Bu zindan.. bu kırgın.. bu can pazarı.. Macera değil. Yaşamak…sade “yaşamak” Yosun solucan harcıdır… “ NURİYE VE SEMİHİN (...)

Senza titolo - Avrupa Konseyi, Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın serbest bırakılması çağrısında bulundu. Avrupa Konseyi Genel Sekreteri (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

FEMEN “İnsan hakları katili Erdoğan”

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)


WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ