AnonymousVideo

Evrensel - Emek Evrenseldir # Diğer siteler # Web’de

Evrensel Gazetesi internet sitesi. En son haberler, son dakika gelişmeler, köşe yazıları, canlı yayınlar ve video haberler. Evrensel, 7 Haziran 1995 tarihinden bu yana Türkiye’de günlük yayımlanan bir gazetedir. Yayın çizgisi gereği işçilerin, emekçilerin, fabrikalardan, atölyelerden kendi yazdığı haber ve mektupların yayımlandığı bir gazetedir. Emek Partisi’ne yakınlığı ile bilinmektedir.


Nevin Yıldırım’a yeniden müebbet hapis verildi - Kendisine cinsel saldırıda bulunan Nurettin Gider’i öldüren Nevin Yıldırım’a yeniden müebbet hapis cezası (...)

Filmmor Kadın Filmleri Festivali İzmirlilerle buluşacak - Bu yıl 16. yaşını kutlayan Filmmor Kadın Filmleri Festivali'nin İzmir ayağına Alsancak Türkan Saylan Kültür Merkezi ev (...)

Polis, 'polis otosunda tecavüz' suçlamasıyla tutuklandı - İstanbul Beylikdüzü’de bir polis, polis otosuna aldığı kadına tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklandı. 18 yıla kadar hapsi (...)

CHP'li Gülay Yedekci iyi hal indirimini protesto ederek kravat kesti - CHP’li Gülay Yedekci, "Cinsel istismarcılar kravat taktı, takım elbise giydi diye, ceza indirimi alması kabul (...)

'Çocuğun istismarı' suçundan yargılanan polise ilk duruşmada tahliye - Zonguldak'ta 17 yaşındaki B.A.'ya cinsel istismardan tutuklanan ve 29 yıl hapsi talep edilen polis, ilk (...)

Hamile eşini öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet - Bilecik'te 8 aylık hamille eşi Melike Kartal'ı 29 yerinden bıçaklayarak öldüren Hüseyin Kartal ağırlaştırılmış (...)

Filmmor’da bir gün: Ne söz biter, ne yol, ne de düş - Ayşegül Tözeren, Filmmor Kadın Filmleri Festivali'ndeki bir gününü, 'Yeva' adlı filmin gösterim iptalini ve (...)

İtalya'da faşizme kafa tutan pirinç işçisi kadınlar - İtalyan faşizmine ve Nazi işgaline karşı çıkan, şarkıları ve kıyafetleriyle bugün bir külte dönüşmüş olan pirinç işçisi (...)

Finlandiya’da kadına şiddete karşı kampanya - Her 3 kadından birinin şiddete, her 4 kadından birinin cinsel tacize uğradığı Finlandiya'da, kadına yönelik şiddete (...)

Birbirimizi tamamlayan halkalar olduğumuzu anlatan bir zincir - '8 Mart’tan 21 Mart’taki Newroz kutlamalarına; oradan da 1 Mayıs’a, kadınların doğal zenginliklerini dışa vurarak öncü (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer