AnonymousVideo

Evrensel - Emek Evrenseldir # Web’de

Evrensel Gazetesi internet sitesi. En son haberler, son dakika gelişmeler, köşe yazıları, canlı yayınlar ve video haberler. Evrensel, 7 Haziran 1995 tarihinden bu yana Türkiye’de günlük yayımlanan bir gazetedir. Yayın çizgisi gereği işçilerin, emekçilerin, fabrikalardan, atölyelerden kendi yazdığı haber ve mektupların yayımlandığı bir gazetedir. Emek Partisi’ne yakınlığı ile bilinmektedir.


Konya'da başı ve kolu kesik kadın cesedi bulundu - Konya'nın Ereğli ilçesinde başı ve kolları kesilmiş, çürümüş kadın cesedi bulundu.

Milletvekili aday listelerinde kadın dağılımı: En çok aday HDP'de - 24 Haziran seçimleri milletvekili listelerinde AKP’den 126, CHP’den de 137 kadın aday gösterilirken, HDP ise 230 ismi (...)

HDP Kadın Meclisi, seçim bildirgesini açıkladı - HDP’li kadınlar seçim bildirgesini açıkladı. Bildirgede 'Bu baskı sistemi kadınlarla değişir' vurgusu (...)

Kadın yolcuya şiddet uygulayan taksici tutuklandı - İstanbul Ümraniye’de bir kadın, bindiği takside sürücünün şiddetine maruz kaldı. Olayın ertesi günü yakalanan taksici (...)

Cezaevinden kaçan erkek, bıçakladığı kadını rehin aldı - Cezaevinden firar etti, kendisini aldattığı bahanesiyle kadını bıçakla yaraladı, rehin aldı, polisler tarafından 3 saat (...)

Kadınlar 24 Haziran'ı konuştu: Demokrasi mücadelesi büyütülmeli - Emek Partisi Esenyurt ilçe binasında bir araya gelen kadınlar 24 Haziran seçimlerini konuştu, demokrasi mücadelesini (...)

Kadınlar bu hukukla öldürülüyor: Şikayet etti, sonuç alamadı - 1 yıl boyunca eşinden şiddet gören N.E. 30’u aşkın şikayette bulunmasına rağmen sonuç alamadı: Meclis şiddete uğrayan (...)

'AKP’nin kadınlara başörtüsü dışında söyleyebileceği bir şey yok' - Akademisyen, Antropolog Ayşe Çavdar Cumhur İttifakı’nın kadınlara vaadini ve kadınların beklentilerini (...)

Erkeğe müebbet verilen kadın cinayeti davasında 3 kişi bıçaklandı - Esenyurt'ta eşini öldüren erkeğe müebbet hapis cezası verildi. Duruşma sonrası 3 kişi kimliği belirsiz kişilerce (...)

Kutsanma-lanetlenme cenderesinde: Kadın ve anne - Psikolog Banu Bülbül, anneler günü vesilesiyle kadına biçilen roller, annelik, makbul annelik, iyi annelik ve aileye dair (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer