Diken - Yaramazlara biraz batar! # Web’de

Diken’i size tanıtırken büyük dedem merhum Sedat Simavi’den bir alıntı yapmak istiyorum. 1916’da, ‘Gazetecilik öldü’ denilen bir devirde bir arkadaşına şöyle demiş: “İnşallah ben bu verimsiz tarlada namuslu olarak gazetecilik yapacağım. Muvaffak olursam ne âlâ, muvaffak olamazsam talihime küseceğim…”

Diken’in misyonu net ve kısa: Ülkemizde gül bahçesine dönüştürülmek istenen medyanın dikeni olup, köklerinden sallanmaya başlayan demokrasimizi, temel özgürlüklerimizi ve laikliği savunmak. Bu misyonu yerine getirirken de gazetecilik mesleğine hak ettiği itibar ve onuru yeniden kazandırmak. Diken bağımsız ve özgür bir gazete.


İnce’den AKP’li Ünal’a yanıt: CHP liderine kader biçmek kimsenin haddi değil
CHP'de genel başkanlığı hedefleyen Muharrem İnce, CHP liderine partililerin haricinde kimsenin karar veremeyeceğini bildirdi. The post İnce’den AKP’li Ünal’a yanıt: CHP liderine kader biçmek kimsenin (...)
18 Temmuz

Kızını ‘dudaktan öptüğü’ gerekçesiyle yargılanan babaya 15 yıl hapis
Ankara'da bir babaya, 11 yaşındaki kızını dudağından öptüğü gerekçesiyle 15 yıl hapis cezası verildi. The post Kızını ‘dudaktan öptüğü’ gerekçesiyle yargılanan babaya 15 yıl hapis appeared first on (...)
18 Temmuz

Çocuk istismarı dahil yedi suçlama: Adnan Oktar’a tutuklama talebi
Adnan Oktar ve grubuna yönelik soruşturmada gözaltına alınanlardan 183'ü bugün adliyeye sevk edildi. Savcılık Adnan Oktar hakkında tutuklama talep etti. The post Çocuk istismarı dahil yedi suçlama: Adnan (...)
18 Temmuz

Ukrayna’dan getirilen ‘FETÖ’ şüphelisi tutuklandı: Ne yaptıysak söyledik
Ukrayna'da yakalanıp Türkiye'ye getirilen 'FETÖ' şüphelisiSalih Zeki Yiğit tutuklandı. The post Ukrayna’dan getirilen ‘FETÖ’ şüphelisi tutuklandı: Ne yaptıysak söyledik appeared first on (...)
18 Temmuz

Beş gün gözaltında kalmış: ‘Mor Beyin’ mağduruna tazminat ödenecek
İzmit'de 'Mor Beyin' yazılımı nedeniyle 'ByLock' kullanmamasına rağmen kullanmış gibi gözüken kişi tazminat kazandı. The post Beş gün gözaltında kalmış: ‘Mor Beyin’ mağduruna tazminat ödenecek appeared first (...)
18 Temmuz

MHP’nin tasarısı: Cinayet, istismar, kadına şiddet, uyuşturucu ve teröre af yok
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin AKP'ye rağmen çalışmalara başladığı af teklifinde detaylar belli olmaya başladı. The post MHP’nin tasarısı: Cinayet, istismar, kadına şiddet, uyuşturucu ve teröre af yok (...)
18 Temmuz

Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı kurultay imzası verip istifa etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanlarından Ekrem Kerem Oktay, seçimli kurultay çağrısı yaparak istifa etti. The post Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı kurultay imzası verip istifa etti appeared (...)
18 Temmuz

Gözaltı sayısı artacak: Adnan Oktar grubuna ikinci operasyon geliyor
Adnan Oktar grubuna yönelik ikinci bir operasyonun yapılacağı iddia edildi. The post Gözaltı sayısı artacak: Adnan Oktar grubuna ikinci operasyon geliyor appeared first on (...)
18 Temmuz

Doktora parke taşıyla saldıran adam tutuklandı: Pişman değilim
Şanlıurfa'da ateşi çıkan çocuğuyla ilgilenilmediği iddiasıyla doktora parke taşıyla saldıran adam tutuklandı. The post Doktora parke taşıyla saldıran adam tutuklandı: Pişman değilim appeared first on (...)
18 Temmuz

Akşam Postası / 18 Temmuz 2018
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ‘Tayyipler Alemi’ karikatürünü paylaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 72 milletvekili hakkında suç duyurusunda bulundu. The post Akşam Postası / 18 Temmuz 2018 appeared (...)
18 Temmuz

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer