Diken - Yaramazlara biraz batar! # Web’de

Diken’i size tanıtırken büyük dedem merhum Sedat Simavi’den bir alıntı yapmak istiyorum. 1916’da, ‘Gazetecilik öldü’ denilen bir devirde bir arkadaşına şöyle demiş: “İnşallah ben bu verimsiz tarlada namuslu olarak gazetecilik yapacağım. Muvaffak olursam ne âlâ, muvaffak olamazsam talihime küseceğim…”

Diken’in misyonu net ve kısa: Ülkemizde gül bahçesine dönüştürülmek istenen medyanın dikeni olup, köklerinden sallanmaya başlayan demokrasimizi, temel özgürlüklerimizi ve laikliği savunmak. Bu misyonu yerine getirirken de gazetecilik mesleğine hak ettiği itibar ve onuru yeniden kazandırmak. Diken bağımsız ve özgür bir gazete.

Türkiye’de tatilde yakalanan İngiliz YPG’li: Hükümetime yalvaracak noktadayım

Suriye'de YPG saflarına katılıp bir süre savaştıktan sonra Türkiye'de tatil yaparken yakalanan eski İngiliz asker Joe Robinson, Britanya hükümetinden kendisine yardım etmesini istedi. (...)

17 Eylül
Erdoğan gözünü İş Bankası’na dikti: CHP’nin hissesi Hazine’ye girer…

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP'nin İş Bankası'nda Atatürk'ün vasiyeti gereği sahibi olduğu hisselerin Hazine'ye devredilmesi gerektiğini söyledi. The post Erdoğan gözünü İş (...)

17 Eylül
Valiye göre ‘provokasyonvari eylemler’: 126 işçi halen gözaltında

İstanbul Valisi Vasip Şahin yeni havalimanı inşaatında işçilerin eylemi sonrası 401 işçinin gözaltına alındığını ve 275’inin salıverildiğini belirtti. The post Valiye göre ‘provokasyonvari (...)

16 Eylül
İktisatçı Prof. Karatepe: Dolar alıp satmayın, artık riskli

Yüksek faiz artışının sonuçları ne olacak? Vatandaş fakirleşmeye devam mı edecek, işsizlik artacak mı? Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Prof. Yalçın Karatepe’ye (...)

16 Eylül
Karma eğitim meselesinde kim haklı?

Karma eğitime karşı olanlar kadın ile erkeği birbirine düşman olarak konumladıklarının farkındalar mı? The post Karma eğitim meselesinde kim haklı? appeared first on (...)

16 Eylül
YPG’den İdlib açıklaması: Suriye ordusunun operasyonuna katılmayacağız

YPG, Suriye ordusunun olası İdlib operasyonuna katılmayacaklarını duyurdu. The post YPG’den İdlib açıklaması: Suriye ordusunun operasyonuna katılmayacağız appeared first on (...)

16 Eylül
Gazetecilik, muhalefet ve hainlik: Karanlık bir davanın üzerine inşa edilen bir zafer

Cumhuriyet’te bu kez gördüğümüz gazetenin daha önce yaşadığı ayrılıklara benzemiyor. “Gazetenin tek sahibi okurdur” dense de, kendileri gazetenin gerçek sahibiymiş gibi davrananlar adeta (...)

16 Eylül
Akşam Postası / 16 Eylül 2018

1. İnşaat-İş: İGA yetkilileri işçileri dövüp eylemcileri soruyor İnşaat İşçileri Sendikası (İnşaat-İş), yeni havalimanı şantiyesinde eylemcilerin tespiti amacıyla işçilerin dövüldüğünü iddia (...)

16 Eylül
Büyükada’da fayton protestosu: Deniz atların cansız bedenleriyle dolu

Hayvan hakları savunucuları Büyükada'da eylem yaparak, atların çektiği fayton yerine elektronik faytonların kullanılmasını istedi. The post Büyükada’da fayton protestosu: Deniz atların (...)

16 Eylül
Avukatlar: İşçilere terörle mücadele şubesinin işlem yapabileceği söylendi

Özgürlükçü Hukukçular Platformu’ndan Ahmet Baran Çelik, yeni havalimanı şantiyesinde eylem yaptıkları için gözaltına alınan inşaat işçileri için "Terörle Mücadele Şubesi'nin de işlem (...)

16 Eylül
Cumhuriyet’in yayın yönetmeni: 20 yeni yazar gelecek

Cumhuriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Aykut Küçükkaya, gazetede 20 yeni yazarın olduğunu belirterek iki kırmızı çizgisi olduğundan bahsetti. The post Cumhuriyet’in yayın (...)

16 Eylül
Gözaltı kararı çıkarılan ÇHD genel başkanı: Hapiste yatarız, hesabını da sorarız

Tahliye olmasından bir gün sonra hakkında gözaltı kararı çıkarılan Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı, "Yatarız hapiste, hesabını da sorarız" diye konuştu. The (...)

16 Eylül
RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack - Gerçekler gün yüzüne çıktığında

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku NordVPN Fermer