AnonymousVideo

Diken - Yaramazlara biraz batar! # Web’de

Diken’i size tanıtırken büyük dedem merhum Sedat Simavi’den bir alıntı yapmak istiyorum. 1916’da, ‘Gazetecilik öldü’ denilen bir devirde bir arkadaşına şöyle demiş: “İnşallah ben bu verimsiz tarlada namuslu olarak gazetecilik yapacağım. Muvaffak olursam ne âlâ, muvaffak olamazsam talihime küseceğim…”

Diken’in misyonu net ve kısa: Ülkemizde gül bahçesine dönüştürülmek istenen medyanın dikeni olup, köklerinden sallanmaya başlayan demokrasimizi, temel özgürlüklerimizi ve laikliği savunmak. Bu misyonu yerine getirirken de gazetecilik mesleğine hak ettiği itibar ve onuru yeniden kazandırmak. Diken bağımsız ve özgür bir gazete.


İktisatçı Prof. Boratav: Türkiye, IMF noktasında - İktisatçı Prof. Korkut Boratav, ekonomideki sorunları ve dolardaki durdurulamayan artışı değerlendirdi. Boratav, 2002 (...)

Karamollaoğlu ‘Madımak’ı andı: Çok üzüldüm, içeri girdiğimde bu kadar üzülmemiştim - Saadet Partisi’nin cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Sivas belediye başkanlığı döneminde yaşanan 'Madımak (...)

Akit TV’de yeni tehdit: Belgrad Ormanı’na talim şeyimizi gömdük - Bitkisel tedavi yöntemleri uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki "Umudumuz 25 Haziran'dır. Olmadı zaten, o zaman artık Belgrad (...)

Ahmet Hakan ‘ölüm tehdidi’ almış: Polis kapıma geldi, örgüt isimleri verdi - Oyuncu Barış Atay'a 'had bildirme' çağrısı yapmasının ardından gündem olan Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, polislerin aldıkları (...)

‘Erdoğan’ın diploması sahte’: Adaylığının iptali için YSK’ya başvuru yapıldı - Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığının iptal edilmesi için Yüksek (...)

Hakkari’de EYP’li PKK saldırısı: İki korucu hayatını kaybetti - Hakkari'deki PKK saldırısında iki korucu hayatını kaybetti. The post Hakkari’de EYP’li PKK saldırısı: İki korucu (...)

Yunanistan, Türkiye’den kaçan askerlerden birine iltica hakkı tanıdı - Yunanistan'a kaçan sekiz 'FETÖ' şüphelisi askerden birine iltica hakkı tanındı. The post Yunanistan, Türkiye’den kaçan (...)

‘Orta direk’ Türk turist, dövizdeki artışı görünce rotayı doğuya çevirdi - Türklerin dolar ve avrodaki artış nedeniyle tatil planlarında da değişikliğe gittiği bildirildi. Avrupa'nın yerini Çin, (...)

Markar Esayan: Dolarla ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bize teslim edeceksiniz’ diyorlar - Mesele döviz değil, Erdoğan, Erdoğan’ın şahsında da Yeni Türkiye’nin ta kendisidir. O zaman operasyon yaptıklarını zaten (...)

İbrahim Kaboğlu: Muhalefete oy, toplumsal barış umudunu beraberinde getirecek - Şu karşıtlıklar aynı zamanda tercih eksenleri: »Devamlılık ve kopuş: Türkiye toplumunun kazanımlarına sahip çıkan seçmenler, (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer