AnonymousVideo

Contra Info [Türkçe] # Diğer siteler # Web’de

Kara Aralık için Uluslararası Çağrı Yoldaşların çeşitli coğrafyalarda ve farklı mücadele yollarla gelen, ancak anarşist saldırının yayılması için aynı özlemle (...)

Atina: Thissio’da Melina Kültür Merkezi anarşistler tarafından işgal edildi “Katil huhuk devleti. Nikos Romanos ve açlık grevindeki diğer yoldaşlarla dayanışma” Bugün, 6 Aralık 2014‘te Herakleidon (...)

Atina: Anarşist tutsak Nikos Romanos’un talebi ikinci kez reddedildi; yoldaş açlık grevine devam ediyor Daha fazla bilgi için bkz: Sosyalsavas.org 2 Aralık 2014 gecesi anarşist tutsak – bugün açlık grevinin 25. gününde olan (...)

Yunan Hapishaneleri: Anarşist yoldaş Nikos Romanos 10 Kasım 2014’ten itibaren açlık grevine çıkacağını açıkladı AÇLIK GREVİ DUYURUSU Özgür bir nefes için boğulmak. Geçen bahar, üniversite sınavlarına hapishanede girdim ve Atina (...)

Avrupa’da polis operasyon göçmenlere karşı Dikat! Polis kagitsiz insanlari ariyor butun isyerleri tirende garda havalimanlarda onun icin dikat edin bukontrol (...)

[Cybrigade] Espiv sunucusunun kapatılmasına dair (7/7) [8/7/2014: espiv tekrar online oldu] 7 Temmuz 2014, Pazartesi günü, Panteion Üniversitesi (Atina’da, espiv sunucusunun (...)

İstanbul: Kadıköy’de yeni bir işgalevi Dün (31/3/2014 Pazartesi) Kadıköy‘de bir bina işgali gerçekleştirdik. Bina 1951’de inşa edilmiş. Bu bina, tasarımı ve (...)

İstanbul: Özgür Ortak Alan 1903 22 mart 2014 1903 senesinde taş ve tahtayla vücut buldum. İnsan fikri ve emeğinin ürünüyüm. Birçok şey yaşadım. (...)

[Video] Suriye’nin kimyasal silahları [vimeo]http://vimeo.com/89171636[/vimeo] İngilizce & Yunanca kaynaklar: alogomyges, sosyal (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)

ProtonMail - Güvenli E-Posta

İletişiminizi ProtonMail ile Güvenli Hale Getirin. Gizlilik temel bir insan hakkıdır. ProtonMail, 2013 yılında CERN’de daha güvenli ve özel bir internet vizyonuyla bir araya gelen bilim insanları tarafından kuruldu. O (...)

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne kadar (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Guy Fawkes
Bitcoin Bağışlar
1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP
PureVPN
PureVPN
Sanal özel ağ