Anonymous Video Network since 2010
Français
English

Anonymous Türkiye

IRC CyberGuerrilla

You are tracked by ; The NSA, Google, Twitter, Facebook, Apple, Microsoft and many others. For total privacy use The Onion Router. Download the TOR Browser Bundle (TBB)


Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur. Kamu kurumlarına ve Türk Hava Yolları’na yaptıkları birçok siber protesto ve Gezi Parkı’na verdikleri destek ile dikkat çektiler.


Erdoğan için yeni bir şarkı
Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. (...)
26 Mart
Redhack WikiLeaks - Berat’ın Kutusu
Bugün, 5 Aralık 2016 Pazartesi, WikiLeaks Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın kişisel email adreslerinden, 57.934 adet (...)
8 Aralık 2016
Aslı Erdogan derhal serbest bırakılsın
Sevgili dostlar, meslektaşlar, gazeteciler ve basın üyeleri, Bu mektubu size en eski gazetelerden biri ve Sosyal Demokratların sesi olan Cumhuriyet (...)
24 Kasım 2016

Anonymous Türkiye

Bu bölümün makaleleri = 3

What better way to support us than buying a T-shirt

High Product Quality: T-shirts, Hoodies, Accessories

Buy now

Bitcoin

We accept donations in Bitcoin

Bitcoin Wallet: 1C4eHds1wUHwgYHYyQGCaonAhPwgZS8haP

Bitcoin


Support CyberGuerrilla Collective

About CyberGuerrilla AnonNexus: The collective works to protect your privacy.

He provides secure and private email accounts, accessible IMAP, or POP. EJabber (XMPP application server), Instant messaging (IM), ZeroBin (pastebin/discussion board where the server has zero knowledge of hosted data), virtual private network (VPN), Cryptocat encrypted chat, Internet Relay Chat (IRC) + Webchat, WebHosting, EtherPad a web-based collaborative real-time editor and Icecast a streaming media, Tor (The Onion Router)... Read more

Bitcoin Wallet: 1Bhgvcsm3P59fSCLg5G6DSstpV4srk5JTy