AnonymousVideo

Anonymous Hacker grubu # Online Özgürlük ve Mahremiyet

Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur.

4chan, ilgili wiki, Encyclopædia Dramatica ve bazı forum sayfaları gibi pek çok web sitesinin Anonymous ile güçlü bağlantıları bulunmaktadır. 2008 yılındaki tartışmalı, kamuoyunda yankılanan DDoS saldırılarından sonra, grup üyeleriyle bağlantılı olay sayısı artmıştır. CNN, uluslararası arenadaki gücü göz önüne alındığında Anonymous'tan WikiLeaks'in üç büyük halefinden biri olarak bahsetmiştir. - Vikipedi, özgür ansiklopedi.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair (...)

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. Almanya’nın hiciv programı extra 3 Recep Tayyip Erdoğan (...)

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi hedefliyorsunuz. Böylelikle yeni nesil teknoloji bakımından geri (...)

26 Nisan

Ermenistan’da protestolar sürüyor, Rusya devrede

Ermenistan’da Başbakan Serj Sarkisyan’ın istifa etmesini sağlayan protesto eylemleri sürüyor. Muhalefet lideri Nikol Paşiniyan, iktidarı istiyor. Rusya arabuluculuğa (...)

26 Nisan

AGD’nin Karamollaoğlu etkinliği, saatler kala iptal edildi: “Korkaklara ve zalimlere yakışır”

AGD'nin Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu’nun katılımıyla yapacağı etkinlik, saatler kala iptal edildi. AGD, “siyasi irade”yi adres gösterdi, “korkaklık ve zalimlik" suçlaması (...)

26 Nisan

Diken - Yaramazlara biraz batar!

Akşener’den ‘Ülkemiz açısından iyi olacak’ diyen Bahçeli’ye: Allah söyletiyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'nin “Nasıl bir süreç bizi bekliyor” sorusunu “Gayet iyi olacak" diye yanıtlamasını, "Allah söyletiyor" diye yorumladı. The post Akşener’den (...)

24 Nisan

Uykuda olanları sarsın, uyandırın

Mersin’de bir giyim mağazasında çalışan Songül Tunç, işçi ve emekçileri 1 Mayıs’a çağırıyor.

23 Nisan

Paris • Tolbiac tahliyesinde ağır yaralan direnişçi nerede?

Paris’te 26 Mart’tan beri işgal edilen, “Tolbiac Özgür Komünü” olarak isimlendirilen ve bir süredir devam eden üniversite protesto hareketinin sembollerinden biri olan üniversite direniş alanının 20 Nisan sabahı (...)

Tor Projesi

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer