Anonymous Hacker grubu # Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Kollektiv

Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur.

4chan, ilgili wiki, Encyclopædia Dramatica ve bazı forum sayfaları gibi pek çok web sitesinin Anonymous ile güçlü bağlantıları bulunmaktadır. 2008 yılındaki tartışmalı, kamuoyunda yankılanan DDoS saldırılarından sonra, grup üyeleriyle bağlantılı olay sayısı artmıştır. CNN, uluslararası arenadaki gücü göz önüne alındığında Anonymous'tan WikiLeaks'in üç büyük halefinden biri olarak bahsetmiştir. - Vikipedi, özgür ansiklopedi.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair (...)

Erdoğan için yeni bir şarkı

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. Almanya’nın hiciv programı extra 3 Recep Tayyip Erdoğan (...)

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi hedefliyorsunuz. Böylelikle yeni nesil teknoloji bakımından geri (...)

10 Aralık
Sendika.Org Emek Hareketinin Gündemi

ÇGD Genel Başkanı Güleryüzlü: “Genç meslektaşımız Berivan Bila serbest bırakılsın”

Sendika.Org'a konuşan, Çağdaş Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Can Güleryüzlü, Trabzon Halkevi üyesi Berivan Bila'nın tutuklanmasının hiçbir hukuki gerekçeye dayanmadığını belirterek bir an önce serbest bırakılmasını (...)

10 Aralık
Diken - Yaramazlara biraz batar!

Cep telefonu uygulamaları her dakika detaylı konum bilginizi toplayıp satıyor

Birçok cep telefonu uygulamasının kullanıcıların konum bilgisini toplayarak, izin almaksızın başka şirketlere sattığı ortaya çıktı. The post Cep telefonu uygulamaları her dakika detaylı konum bilginizi toplayıp satıyor (...)

10 Aralık
ANF Turkce - Haberler

Gözaltındaki kadınların isimleri netleşti

Amed'deki açlık grevinde gözaltına alınanların isimleri netleşti.

10 Aralık
Türkçe - Kedistan

İsviçre • Dublin Sözleşmesi’ne karşı eylem

İsviçre’nin başkenti Bern’de 8 Aralık Cumartesi günü Göçmen Dayanışma Ağı‘nın çağrısıyla bir araya gelen yüzlerce kişi, İsviçre’nin Dublin Sözleşmesi’nden çıkmasını ve mültecilerin zorla geri göndermesi uygulamasının (...)

10 Aralık
Evrensel - Emek Evrenseldir

Çocuğa istismarda bulunan imamın tutuklanmaması Meclis gündeminde

CHP Milletvekili Alpay Antmen, Tarsus’ta 12 yaşındaki E.S.’yi istismar ettiği iddia edilen ancak tutuklanmayan imam M.D.’yi TBMM gündeminde taşıdı.

Tor Projesi
Tor - Online mahremiyetinizi korur

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne (...)

Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

Anonymous T-Shirts
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak