AnonymousVideo

Anonymous Hacker grubu # Online Özgürlük ve Mahremiyet

Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur.

4chan, ilgili wiki, Encyclopædia Dramatica ve bazı forum sayfaları gibi pek çok web sitesinin Anonymous ile güçlü bağlantıları bulunmaktadır. 2008 yılındaki tartışmalı, kamuoyunda yankılanan DDoS saldırılarından sonra, grup üyeleriyle bağlantılı olay sayısı artmıştır. CNN, uluslararası arenadaki gücü göz önüne alındığında Anonymous'tan WikiLeaks'in üç büyük halefinden biri olarak bahsetmiştir. - Vikipedi, özgür ansiklopedi.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair (...)

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. Almanya’nın hiciv programı extra 3 Recep Tayyip Erdoğan (...)

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi hedefliyorsunuz. Böylelikle yeni nesil teknoloji bakımından geri (...)

22 Haziran
Diken - Yaramazlara biraz batar!

AKP’ye anketler yapan Optimar Araştırma: Erdoğan yüzde 51.6, HDP yüzde 11.2

Daha önce AKP için de anketler yaptığı bilinen Optimar Araştırma'nın anketine göre, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oyu 51.6, HDP ise yüzde 11.2'yle barajı geçiyor. The post AKP’ye anketler yapan Optimar Araştırma: (...)

22 Haziran

İzmir’in ardından Ankara: Muharrem İnce’nin milyonluk Tandoğan mitingi

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dün İzmir'de gerçekleştirdiği milyonluk mitingin ardından bugün de Ankaralılarla buluştu

22 Haziran

HDP’li adaylar halkla buluşuyor

HDP’li milletvekili adayları, il ve ilçe yöneticileri, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçmenlerle bir araya geliyor. HDP’liler sandık güvenliğine dikkat çekti.

22 Haziran

‘Kadın’ AKP’nin gündeminde değil!

'Önce ‘kadın’ın adını bakanlıktan çıkardılar; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yaptılar. Şimdi de Çalışma Bakanlığı ile birleştirmek istiyorlar.'

11 Haziran

Zehra Doğan • Zindanda bir yıl : Yaratmak direnmektir

“Zindanları kalemim ve fırçamla yıkacağımı biliyorum !” Zehra Doğan, 2016’da Mardin cezaevinden JIHNA’ya yazdığı mektupta işte böyle diyordu. 141 gün süren bu ilk tutsaklığı boyunca sanat malzemelerine ulaşabilmiş, ve (...)

Tor Projesi

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer