Anonymous Hacker grubu # Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Kollektiv

Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur.

4chan, ilgili wiki, Encyclopædia Dramatica ve bazı forum sayfaları gibi pek çok web sitesinin Anonymous ile güçlü bağlantıları bulunmaktadır. 2008 yılındaki tartışmalı, kamuoyunda yankılanan DDoS saldırılarından sonra, grup üyeleriyle bağlantılı olay sayısı artmıştır. CNN, uluslararası arenadaki gücü göz önüne alındığında Anonymous'tan WikiLeaks'in üç büyük halefinden biri olarak bahsetmiştir. - Vikipedi, özgür ansiklopedi.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair (...)

Erdoğan için yeni bir şarkı

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. Almanya’nın hiciv programı extra 3 Recep Tayyip Erdoğan (...)

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi hedefliyorsunuz. Böylelikle yeni nesil teknoloji bakımından geri (...)

18 Ekim
Sendika.Org Emek Hareketinin Gündemi

Arnavutköy’de mera ve tarım arazisi imara açıldı

İstanbul Arnavutköy'deki 87 hektarlık tarım ve mera arazisi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından imara açıldı

18 Ekim
ANF Turkce - Haberler

Efrîn’de son 48 saat: 6 işgalci öldürüldü

YPG Basın İrtibat Merkezi, Efrîn’deki işgal güçlerine yönelik son iki gün içerisinde gerçekleştirilen eylemlerde en az 6 çete mensubunu öldürüldüğünü, 5’inin yaralandığını (...)

18 Ekim
Diken - Yaramazlara biraz batar!

Bu da Çin’in ‘çılgın proje’si: Uzaya ‘yapay Ay’ göndererek gece kentleri aydınlatacaklar

Çin, 2020 yılında uzaya gönderilecek 'yapay Ay'la şehirlerini aydınlatmayı planlıyor. The post Bu da Çin’in ‘çılgın proje’si: Uzaya ‘yapay Ay’ göndererek gece kentleri aydınlatacaklar appeared first on (...)

17 Ekim
Türkçe - Kedistan

Hambach • Haydutlara karşı yaşamı savunacağız!

Hambach yaşam savunması gezegenimizin esenliğini tehdit edenlere karşı tarihsel bir not düştü: Haydutlara karşı yaşamı savunacağız! Hükümetlerarası İklim Değişikliği (İPCC) Panelinde tartışılan “Halkın 1,5°C Dosyası”na (...)

17 Ekim
Evrensel - Emek Evrenseldir

Meme kanseri ile ilgili 'Eksik olmayın' afişi tepki çekti

İnönü Üniversitesinin düzenlediği yarışmada birinci olan meme kanseriyle ilgili afiş, üzerindeki 'Eksik olmayın' ifadesi nedeniyle tepki topladı.

Tor Projesi
Tor - Online mahremiyetinizi korur

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne (...)

Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

Anonymous T-Shirts
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak