Anonymous Hacker grubu # Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Kollektiv

Enternasyonal siber aktivist örgut Anonymous’un Türkiye kolu olduğu iddiasıyla siber aktivist eylemler düzenleyen gruplardan oluşur.

4chan, ilgili wiki, Encyclopædia Dramatica ve bazı forum sayfaları gibi pek çok web sitesinin Anonymous ile güçlü bağlantıları bulunmaktadır. 2008 yılındaki tartışmalı, kamuoyunda yankılanan DDoS saldırılarından sonra, grup üyeleriyle bağlantılı olay sayısı artmıştır. CNN, uluslararası arenadaki gücü göz önüne alındığında Anonymous'tan WikiLeaks'in üç büyük halefinden biri olarak bahsetmiştir. - Vikipedi, özgür ansiklopedi.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair (...)

Erdoğan için yeni bir şarkı

Erdoğan için yeni bir şarkı

Türkçe altyazılı versiyonu - Bana biraz vakit ayır, sana bir şarkı daha söyleyeyim. Recep Tayyip Erdoğan isimli tonton bıyıklı Osmanlı patronu üzerine. Almanya’nın hiciv programı extra 3 Recep Tayyip Erdoğan (...)

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Anonymous Türkiye - Sansür suçtur

Biz Anonymous’uz. Orduyuz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin. Hazırlamış olduğunuz yasa ile Türkiyede bulunan halkların gelişimini engellemeyi hedefliyorsunuz. Böylelikle yeni nesil teknoloji bakımından geri (...)

19 Ağustos
ANF Turkce - Haberler

Dêra Zor halkı iki şehidini uğurladı

QSD savaşçısı Ela El-Îbrahîm (Şevger Teyana) ve Özsavunma Güçleri savaşçısı Ednan El-Yezîdî, Dêra Zor halkı tarafından düzenlenen tören ile Şehit Hanî El-Hesen Şehitliği’nde son yolculuğa (...)

19 Ağustos
Diken - Yaramazlara biraz batar!

Alman federasyon başkanının ‘Özil pişmanlığı’: Kendimi ona siper etmeliydim

Alman Futbol Federasyonu (DFB) Başkanı Reinhard Grindel, ırkçı saldırılar karşısında Mesut Özil'e daha fazla destek vermiş olması gerektiğini söyledi. The post Alman federasyon başkanının ‘Özil pişmanlığı’: Kendimi ona (...)

19 Ağustos
Sendika.Org Emek Hareketinin Gündemi

“Türkiye kara para cenneti midir?”

"Yurtdışında tutulan parayı getirmesi için 'vergi incelemesi yapmam' demek zaten yeterince büyük bir 'jest' (!) iken bir de parayı transfer eden ile edilenin farklı kişiler olmasına 'buyurun' diye kapı açmak, kara (...)

18 Ağustos
Evrensel - Emek Evrenseldir

Şiddetten kurtulmak isteyen kadınlar devlet eliyle engelleniyor

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı, 2 bin 115 görüşmenin sonuçları temel alınarak hazırladığı raporunu açıkladı.

18 Ağustos
Türkçe - Kedistan

Zehra Doğan’dan mektup, Titi Robin’den şiir…

Zehra Doğan, Titi Robin’in ona daha önce yazdığı ve bir kartpostalın kanatlarında cezaevine gönderdiği şiire, iletişim yasağının kalkmasının ardından, yani aylar sonra yanıt veriyor… Sevgili Titi Robin, Tutukluluğumun (...)

Tor Projesi
Tor - Online mahremiyetinizi korur

Tor - Online mahremiyetinizi korur

İnternetin takibi çok yaygın, aynı zamanda da kolaydır. Küresel bir mecrada, sansür tamamen yeni bir anlam kazanmaktadır. Çoğumuz, bilgiye erişimin kısıtlanmasının ne kadar yaygın olduğunu, yayınlanan içeriklerin ne (...)

WikiLeaks

Wikileaks - belgeleri gönderme

WikiLeaks kaynaklarının gizliliğini koruyarak hükümetlerin ve diğer organizasyonların hassas belgelerini yayınlayan, İsveç merkezli bir uluslarararası organizasyondur.


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer