ANF Turkce - Haberler # Web’de

Fırat Haber Ajansı, (ANF)‎, 2005 yılında yayın hayatına başlayan internet üzerinden yazılı, fotoğraflı ve görüntülü haber servisi yapan haber ajansıdır. PKK’nın görüşlerine yakınlığıyla bilinir. Ajansın merkez ofisi Amsterdam, Hollanda’dır.

  • Ajansın web sitesi Kürtçenin Kurmanci ve Sorani lehçeleri ile İngilizce, Türkçe, Arapça, Almanca, Rusca, ispanyolca ve Farsça olmak üzere 7 dilde hizmet vermektedir.
HDP Urfa il binasına baskın: 40 gözaltı

Urfa’da HDP il binası 3 günlük açlık grevinin bitmesinin ardından polislerce basıldı. Baskında HDP Urfa Milletvekili Ayşe Sürücü yerde sürüklenirken 40’a yakın kişi gözaltına (...)

6 Aralık
Oluç: İmralı tecridi Kürt halkının tecrididir

HDP Sözcüsü Saruhan Oluç, AKP'nin ve yargısının "Kürtsen, HDP’liysen sana adalet yok" anlayışına sahip olduğuna dikkat çekti. Oluç, İmralı tecridinin tüm Kürtlere dönük olduğunu (...)

6 Aralık
Lêlikan’da 1 mevzi imha edildi, 4 asker öldürüldü

HPG/YJA Star gerillaları Sidekan’a bağlı Lêlikan tepesindeki işgalci Türk ordu güçlerini vurdu. Eylemde 1 mevzi imha edildi, 4 asker öldürüldü.

6 Aralık
Gizli tanık Takva, AKP’nin Van adayı oldu

Rehin tutulan Bekir Kaya davasının gizli tanığı iken teşhir olan VAN-TSO Başkanı Necdet Takva, AKP’nin Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu.

6 Aralık
AP konferansı: Ortadoğu’da Kürtler olmadan kurulacak oyun kalmadı

Avrupa Parlamentosu’nda 15’incisi düzenlenen Kürt konferansı ikinci gününde Ortadoğu krizi ve Kürt eksenli çözümleri ele alınıyor.

6 Aralık
Efrin’de sabotaj eylemleri: 4 çete elemanı öldürüldü

Efrîn'de YPG/YPJ savaşçılarının düzenlediği 3 sabotaj eyleminde aralarında Sultan Murad çete grubunun elebaşlarından Hamza Qerha'nın da bulunduğu 4 çete elemanı (...)

6 Aralık
Öcalan ile görüşme başvurusu

Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın avukatları, müvekkilleriyle görüşmek için 770’inci kez Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu.

6 Aralık
Efrîn Forumu ve gösterdikleri

Uluslarası Efrîn Demografi Değişimi ve Etnik Temizlik Forumu'nda işgal ve savaş suçları çok geniş bir kesim tarafından belgelendi. Şimdi sıra Efrîn’in özgürleşmesini dünya gündemine (...)

6 Aralık
Sırrı Süreyya Önder cezaevine girdi

İmralı Heyeti üyesi Sırrı Süreyya Önder, verilen 3 yıl 6 ay hapis cezası dolayısıyla cezaevine girdi. Önder, "Ettiğimiz her laf, yürüttüğümüz bütün çabalar onurumuzdur. Güzel günler (...)

6 Aralık
HDP, aday adaylığı için başvuru süresini uzattı

HDP, yerel seçimler için aday adaylığı başvuru süresini uzattı. Başvurular 12 Aralık'ta bitecek.

6 Aralık
BÖG: AKP-MHP faşizmi hedefimizde

BÖG, "AKP-MHP faşizminin saldırılarına karşı metropollerde, varoşlarda, kırlarda birleşik devrimci savaşımızı ideolojik, siyasal ve askeri olarak hazırlıyoruz" (...)

6 Aralık
HDP: Asgari ücret 2 bin 850 TL olmalı

HDP'li Günay Kubilay, AKP'nin yoksulluğu derinleştirdiğini vurgulayarak, "2019 yılı için net asgari ücret 2 bin 850 TL’ye çıkarılmalıdır" dedi.

6 Aralık
RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack - Gerçekler gün yüzüne çıktığında

RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

Anonymous T-Shirts
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak