AnonymousVideo

ANF Turkce - Haberler # Web’de

Fırat Haber Ajansı, (ANF)‎, 2005 yılında yayın hayatına başlayan internet üzerinden yazılı, fotoğraflı ve görüntülü haber servisi yapan haber ajansıdır. PKK’nın görüşlerine yakınlığıyla bilinir. Ajansın merkez ofisi Amsterdam, Hollanda’dır.

  • Ajansın web sitesi Kürtçenin Kurmanci ve Sorani lehçeleri ile İngilizce, Türkçe, Arapça, Almanca, Rusca, ispanyolca ve Farsça olmak üzere 7 dilde hizmet vermektedir.

Toronto’da minibüsle saldırı : 9 ölü, 16 yaralı - Kanada’nın Toronto kentinde bir minibüs yayaların üzerine sürerek katliam yaptı. En az 9 kişi hayatını kaybetti, 16 kişi (...)

HBDH: Faşist devletten soykırımların hesabını soracağız - Halkların Birleşik Devrim Hareketi (HBDH)Yürütme Komitesi, Ermeni soykırımının yıldönümü dolayısıyla yayınladığı bir (...)

Viyana’da açlık grevi - Avrupa’nın bir çok kentine olduğu gibi Avusturya’nın başkenti Viyana’da da Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan için açlık (...)

Libya açıklarında 1.500’ü aşkın göçmen kurtarıldı - Libya açıklarında son günlerde 1.500’ü aşkın göçmen kurtarıldı. Gömenlerin çoğu İtalya’ya götürüldü.

Yemen’de Husilerin siyasi lideri öldürüldü - Yemen’de Husilerin kurduğu yönetimin başında bulunan Salih Ali El Sammad, Suudi Arabistan’ın düzenlediği bir hava (...)

Kürkçü: AKPM Türkiye’de ’muhtemel bir kopuşa’ kayıtsız kalamaz - HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi'nde Birleşik Sol Grup adına yaptığı konuşmada, (...)

Kürt siyasetçi Kıtay sürgünde yaşamını yitirdi - Bingöl HDP eski il başkanı Yavuz Kıtay'ın yaklaşık dokuz aydır sürgünde yaşadığı Almanya’nın Hamburg kentinde geçirdiği kalp (...)

Tüm dünyanın kadın dışişleri bakanları Kanada’da toplanacak - Kanada, Eylül ayında tüm dünyanın kadın dışişleri bakanlarının bir araya geleceği küresel bir toplantıya ev sahipliği (...)

Bremen’de parlamento önünde Öcalan için eylem - Almanya’nın Bremen kentinde Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın özgürlüğü için yerel parlamento önünde çadır açıldı.  (...)

Bugün neler oldu? - 23 Nisan 2018 günün öne çıkan başlıkları...

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer