AnonymousVideo

ANF Turkce - Haberler # Web’de

Fırat Haber Ajansı, (ANF)‎, 2005 yılında yayın hayatına başlayan internet üzerinden yazılı, fotoğraflı ve görüntülü haber servisi yapan haber ajansıdır. PKK’nın görüşlerine yakınlığıyla bilinir. Ajansın merkez ofisi Amsterdam, Hollanda’dır.

  • Ajansın web sitesi Kürtçenin Kurmanci ve Sorani lehçeleri ile İngilizce, Türkçe, Arapça, Almanca, Rusca, ispanyolca ve Farsça olmak üzere 7 dilde hizmet vermektedir.

Demirtaş: 24 Haziran kurtuluşun günü olacak - HDP’nin Cumhurbaşkanı Selahattin Demirtaş, rehin tutulduğu Edirne hapishanesinden yeni mesaj gönderdi.  (...)

Faşizmi kararlılık ve direniş yenilgiye uğratır - KCK Yürütme Konseyi Üyesi Mustafa Karasu'nun Yeni Özgür Politika'da yayımlanan makalesi...

Koalisyondan Suriye güçlerine hava saldırısı: En az 38 ölü - Suriye’de rejim yanlısı güçlere yönelik düzenlenen saldırıda en az 38 kişinin öldüğü bildirildi.

Japonya’da deprem - Japonya'da meydana gelen 6,1 büyüklüğündeki depremde 3 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Cesaret ve mücadele faşizmi yıkar - Açıkça görülüyor ve anlaşılıyor ki, Tayyip Erdoğan ve AKP-MHP ittifakının son saldırılarına ve oyunlarına karşı daha büyük (...)

Seçim öncesi ev baskınları: 17 kişi gözaltına alındı - 24 Haziran’a günler kala AKP-MHP gözaltılara hız kazandırdı. Adana’da düzenlenen ev baskınlarında 17 kişi gözaltına (...)

Kürt kamuoyu işbirlikçi politikalara müdahale etmeli - KDP’nin yaptığı işbirliği yetmezmiş gibi YNK içinden bazı kesimleri de bu işbirliğine zorladığı söylenmektedir. Anlaşılıyor (...)

’Bu seçimde herkes tarihi sorumluluğunu yerine getirmeli’ - 24 Haziran seçimlerinin önemine değinen KCK Genel Başkanlık Konseyi Üyesi Elif Ronahi, Erdoğan faşizminin alaşağı (...)

Nijerya’da intihar saldırısı: 31 ölü - Nijerya’nın Dambao kentinde düzenlenen intihar saldırılarında 31 kişi yaşamını yitirdi. Boko Haram çeteleri, kız (...)

Kolombiya’da sağın adayı devlet başkanı seçildi - Kolombiya’da dün yapılan devlet başkanlığı seçimlerinde sağın adayı Ivan Duque oyların yüzde 54.07’sini alarak devlet başkanı (...)

Türkiye - Onion.IRC #CgAn - Online Özgürlük ve Mahremiyet

Anonymous Server

Tor

Socks5

Hostname

Port

SSL

CyberGuerrilla 9050 6dvj6v5imhny3anf.onion 6697
Bağışta bulunmak

Online Özgürlük ve Mahremiyet

Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

RedHack - Dünya devrimci kamuoyuna

Anonymous bileşen, üye taraftar ve dostlarına, cefakar fedakar halkımıza; RedHack Açıklaması. Kısa bir süre önce YAN (@YourAnonNews) hesabından RedHack ile Anonymous’un ilişkilerini kalıcı olarak kopardığına dair bir mesaj (...)


FEMEN - İnsan hakları katili Erdoğan

Paris’te Erdoğan’a bir protesto da FEMEN’den: İnsan hakları katili0. Siyasi içerikli üstsüz eylemleriyle ünlü feminist örgüt FEMEN, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un davetlisi olarak bugün Paris’te bulunan Cumhurbaşkanı (...)


RedHack  -  Gerçekler gün yüzüne çıktığında

Yardımcı bir Anonymous üyesi olarak gönüllü olduğum zaman, keşke RedHack kendilerin belirlediği kurallara göre hareket etseydi. Grubun ana hesabının ele geçirilmesinden sonra aramızda tartışmalar yaşandı ve sessizlikle son (...)


Türcülük karşıtı eylemler için uluslararası hafta

30 Ekim ve 5 Kasım tarihleri arasında, türcülüğe karşı bir hafta süren uluslararası bir çağrı sosyal medya aracılığıyla başlatıldı. Sokak propagandasından (resim, afiş, broşür dağıtımı…) toplantı alanlarınızdaki atölye (...)


Join the resistance

Tor hidden-service - CyberGuerrilla.org

Tor Socks5: 9050 - Host: 6dvj6v5imhny3anf.onion - Port: 6697 - SSL
Webchat #OpNewBlood
Online Özgürlük ve Mahremiyet - Tor Projesi, gazeteciler, insan hakları eylemcileri, diplomatlar, iş insanları ve diğer herkesin İnterneti iktidarlar ve ticari kuruluşlar tarafından izlenmeden kullanabilmelerini sağlayan ücretsiz araçlar sağlar ve dağıtır.

Anonymous t-shirt

T-shirts store
T-Shirt, Kapşonlu Sweat
Tails
Unutkan Gizli Kimlikli Canlı Sistem
Tor Browser
Tor Browser
Sansürden kurtulmayı sağlar
NordVPN
NordVPN
Gizliliğinizi Korumak

Komple Cyber ​​Güvenlik.

Devamını oku Fermer